A novai plébánia hivatalos honlapja

Az alábbiakban közreadjuk az Elsőáldozásra és Bérmálásra készülők részére összeállított segédanyagokat, melyek kérdés-válasz formában tartalmazzák a megfelelő tudásszint eléréséhez szükséges anyagot. Megjegyezzük, e tudásanyag elsajítátása nem elegendő, hisz mind az Elsőáldozáshoz, mind a Bérmáláshoz elengedhetetlen hitünk tényleges, gyakorlati megélése, azaz a megfelelő viselkedés, gondolkodásmód elsajátítása és a több éven át tartó rendszeres szentmiselátogatás, mely megalapozza a hívő későbbi hitéletét.

Kérdések és válaszok Elsőáldozásra készülők részére

Kérdések és válaszok Bérmálásra készülők részére

Az anyagokat forrásokat felhasználva összeállította: Szili László hittanár

Hungarian Chinese (Traditional) Croatian English French German Italian Slovak Slovenian

BONUM TV

Idöjárás

Felhőkép

Egyes tartalmak megtekintéséhez az Acrobat Reader innét szabadon letölthető!

Keresés


Copyright © 2008-2014. All Rights Reserved.