Plébániánk hívőközössége 2020. augusztus 2-án köszönthette és ismerhette meg a Nován és Zalatárnokon első vasárnapi szentmiséjét bemutató új lelkipásztorát, Nagy Tamás atyát. Tamás atya a Megyéspüspök úr elrendelésének megfelelően augusztus 1-től kapta meg első plébánosi kinevezesét, plébániánk élére. Tamás atyát a novai vasárnapi ünnepi szentmise elején Varga Jenőné Márta, a plébániai tanácsadó testület elnöke, és Németh József, Nova község polgármestere köszöntötte.

Tamás atyának a plébánia hívei nevében ezúton is nagyon jó egészséget, kitartást, hivatása megélésében sok tiszta lelki örömöt, sikert kívánunk!

A köszöntéskor készült képek elérhetőek a galériában