Ma 2024. április 28., vasárnap, Valéria napja van. Holnap Péter napja lesz.

A novai és gellénházi plébániák közös szervezésében 2022. augusztus 8-12. között zarándokutat szervezünk. Erdély szépségét csodálva a lelki és testi feltöltődés harmóniájáról Nagy Tamás és Kovács József atya lelkivezetése gondoskodik. Várjuk a csatlakozni kívánók, érdeklődők szíves jelentkezését plébániáinkon. Jelentkezni 30 ezer Forint előleg befizetésével lehet.

PROGRAM:

1. NAP: Gellénháza - Nagylak - Arad - Máriaradna - Déva- Csernakeresztúr (Déva mellett, 1 éjszaka)

2. NAP: Csernakeresztúr - Vajdahunyad - Gyulafehérvár - Segesvár - Szejkefürdő - Kadicsfalva (Székelyudvarhely mellett, 3 éjszaka)

3. NAP: Kadicsfalva- Csíkszereda - Gyímesben az "Ezer éves határ" - Kadicsfalva

4. NAP: Kadicsfalva - Gyergyószentmiklós - Gyilkos tó - Békás szoros - Parajdi sóbánya - Korond - Kadicsfalva

5. NAP: Kadicsfalva - Farkaslaka - Kolozsvár - Nagyvárad - Gellénháza